Novinky
30.11.-0001

PŮL ROKU GARANCE na vozy z EU
Vážení klienti, využijte dovozu ojetého vozu z EU s garancí. Nově poskytujeme na všechny vozy 6 měsíců záruku na ujeté km a původ. Můžete si rovněž za 2.400,- Kč zvýšit bezpečný nákup certifikátem od společnosti Cebia, který garantuje, že vůz nebyl v zemích EU odcizen, ani totálně havarován (povinné k úvěrům na všechny vozy). Více novinek

30.11.-0001

KONTROLA VOZU PŘED KOUPÍ
Vůz lze nechat zkontrolovat odborníky ze společností Kontrola vozu, s.r.o. s 15% slevou. Kompletní ceník a informace o kontrole naleznete zde  www.kontrolavozu.cz

Anketa

Věříte údajům o ujetých km na českých bazarech?

Ano3880 53.02%
Ne3438 46.98%

Celkem hlasovalo 7318 lidí.

Reference

Vážení klienti,

od roku 2009 se naše autoslužby postupně rozšiřovali a profesně zdokonalili. Máme velmi kladné reference v oblasti dovozu automobilů z EU a to zejména z Německé republiky. Tyto služby poskytujeme hlavně široké veřejnosti, ale i vybraným autobazarům.

Rádi bychom tímto poděkovali klientům, kteří využili dovozové služby a novým představili naše reference, které jsme získali na poptávkovém servru AAA.Poptávka.cz. Tento servr představuje sice pouze malou část realizovaných dovozů, ale za to je hodnocení reálné bez našeho zásahu do komentáře kupujícího. 


http://www.aaapoptavka.cz/dodavatele/1-auto-moto/1008-autobazary/224539-jan-kubista.html

 

Krátce o naší firmě

                      I&C
Auto Insurance & Credit Assistant

NÁKUP-PRODEJ-ÚVĚRY-POJIŠTĚNÍ-SERVIS

DOVOZ VOZŮ Z EU

Naše společnost se zabývá dovozem nových, předváděcích a ojetých vozů z EU a to zejména z Německé Republiky.
Jako dlouholetí zaměstnanci značek Toyota, Lexus, Ford, Škoda a VW jsme se zabývali importem vozů pro dealery a od roku 2009 tuto možnost nabízíme i koncovým klientům.