Novinky
30.11.-0001

PŮL ROKU GARANCE na vozy z EU
Vážení klienti, využijte dovozu ojetého vozu z EU s garancí. Nově poskytujeme na všechny vozy 6 měsíců záruku na ujeté km a původ. Můžete si rovněž za 2.400,- Kč zvýšit bezpečný nákup certifikátem od společnosti Cebia, který garantuje, že vůz nebyl v zemích EU odcizen, ani totálně havarován (povinné k úvěrům na všechny vozy). Více novinek

30.11.-0001

KONTROLA VOZU PŘED KOUPÍ
Vůz lze nechat zkontrolovat odborníky ze společností Kontrola vozu, s.r.o. s 15% slevou. Kompletní ceník a informace o kontrole naleznete zde  www.kontrolavozu.cz

Anketa

Věříte údajům o ujetých km na českých bazarech?

Ano3880 53.02%
Ne3438 46.98%

Celkem hlasovalo 7318 lidí.

Partneři

Partnerské servisy, kde naši klienti mohou získat slevy:


www.kontolavozu.cz  Profesionální kontrola ojetých vozů před koupí vám ušetří nejen vaše peníze, ale i řadu starostí, které s sebou koupě špatného ojetého vozu často nese. 

www.auto-technik-unger.cz servis a díly pro všechny automobily

www.cz.trost.com servis a díly pro všechny automobily

www.autoduba.cz servis LEXUS,TOYOTA,MAZDA

www.louwman.cz servis LEXUS,TOYOTA

www.autopalace.cz servis MAZDA, MITSUBISHI,FORD,HYUNDAI,NISSAN,VOLVO

www.porsche-prosek.cz servis PORSCHE, AUDI

www.autopodbaba.cz servis SEAT,ŠKODA,VW,AUDI

www.bmwbychl.cz servis BMW

Další servisy doporučujeme klientům podle značky vozu a místa bydliště.


Allianz: pojištění pro nejnáročnější klienty, dokonalé zajištění profesionálních služeb při řešení pojistných událostí. Ideální pro nová firemní vozidla s možností uplatnění předchozího bonusu na další 3 vozy.


Kooperativa: ideální poměr ceny a služeb, cenou vyniká při pojištění ojetých vozů. Silné zázemí rakouské pojišťovny zajišťuje komfortní služby všem klientům.


Credium a.s.: SOFINCO S.A spolu se společností Credium, a.s. patří do skupiny Crédit Agricole, která je bankovní skupinou, jež ve Francii zaujímá 1. pozici na trhu. Její podíl na spotřebitelském trhu je 28%. Současně je jedničkou v Evropě v příjmech z retailového bankovnictví, na 8. místě ve světě a 3. místě v Evropě z pohledu vlastního jmění.
Crédit Agricole je lídr ve spotřebitelském financování v Evropě. Má tři „domácí“ trhy – Francii, Itálii a Řecko a včetně se svými dceřinými společnostmi obsluhuje 44 milionů soukromých klientů na 11 tisících pobočkách ve 23 zemích. V oblasti korporátního a investičního bankovnictví podniká dokonce v celkem 58 zemích světa.


ALD – Automotive: ALD Automotive je světová síť leasingových společností vlastněná skupinou Société Générale. V České republice patří ALD Automotive do stejné finanční skupiny jako Komerční banka.
ALD Automotive se prioritně zaměřuje na leasing pro flotilové zákazníky a v její správě je více než 770 000 vozidel ve 39 zemích světa. V České republice spravuje ALD Automotive přes 12 tisíc vozů.
Služby, které poskytuje ALD Automotive se zaměřují na financování a provoz vozových parků (flotil). Jejich rozsah je široký, od finančního leasingu až po operativní a Full-Service leasing nebo správu vozového parku. V České republice jsou tyto progresivní produkty (Operativní a Full-Service leasing) poměrně málo rozšířeny a vzhledem ke vstupu do EU se očekává jejich prudký nárůst.
Společnost ALD Automotive poskytuje veškeré moderní leasingové služby včetně:
• Finančního leasingu
• Operativního leasingu
• Full-Service leasingu


SECAR BOHEMIA - SHERLOG: Jsme největším provozovatelem vyhledávacích systémů v České republice - chráníme již 25 tisíc vozů, a v této oblasti poskytujeme služby již od roku 1992.
Nabízíme zabezpečovací systémy SHERLOG Neo, špičkové technické prostředky se sofistikovanou konstrukcí, které k vyhledávání využívají princip rádiových vln, GPS a GSM. Navíc mají také uživatelsky přívětivé rozhraní, protože nevyžadují manuální obsluhu.
Jejich ochrana je velice diskrétní a fungují bez ohledu na čas, a pokud chcete, díky připojení k mezinárodní službě EUROWATCH, také bez ohledu na místo. Přístup k této službě, která je určena nejen pro majitele spedičních firem, nabízíme jako jediní v České republice.
Kromě nové generace systému SHERLOG Neo jsme vyvinuli i doplňkové zařízení, které zvyšuje bezpečnost vozu - elektronické zamykání řazení s názvem SAFETRONIC.
Náš další produkt, SHERLOG Trace, umožňuje monitorovat firemní vozidla a vést elektronickou knihu jízd. Obdobnou službu poskytujeme také ve spolupráci se společností Telefónica O2 Czech Republic pod názvem O2 Car Control.
Kvalitu naší technologie potvrzuje nejen 98procentní úspěšnost při vyhledávání ukradených automobilů našich klientů, ale také důvěra českých pojišťoven. Většina z nich poskytuje majitelům vozů vybavených systémem SHERLOG Neo (či předchozím produktem SHERLOG) výrazné slevy na pojistném.
 

Krátce o naší firmě

                      I&C
Auto Insurance & Credit Assistant

NÁKUP-PRODEJ-ÚVĚRY-POJIŠTĚNÍ-SERVIS

DOVOZ VOZŮ Z EU

Naše společnost se zabývá dovozem nových, předváděcích a ojetých vozů z EU a to zejména z Německé Republiky.
Jako dlouholetí zaměstnanci značek Toyota, Lexus, Ford, Škoda a VW jsme se zabývali importem vozů pro dealery a od roku 2009 tuto možnost nabízíme i koncovým klientům.